KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14718314
nr 1471 8314
Matts Jungstedt
(f. 1924), Sverige
Signerad, daterad -68. Blandteknik, 57x43 cm, yttermått inklusive ram: 73x57 cm
Matts Jungstedt, svensk målare och grafiker född i Växjö 1924.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:56:43
30/5 20:51:43
Matts Jungstedt
Läs mer om Matts Jungstedt